O nás

Společnost CT Praha již více než 20 let dodává do českých kanceláří dokončovací kancelářskou techniku světových značek. Od roku 1993 Vám CT Praha nabízí kompletní sortiment výrobků a služeb. Vedle dokončovací kancelářské techniky, jsme roku 1998 začali do ČR dovážet přímo od výrobců filmy pro komerční vysokorychlostní laminování a stali se tak lídrem českého trhu.

Neustále se snažíme o to, aby naše produkty byly kvalitní a plnily bezchybně požadovanou funkci. Vždy si vybíráme naše dodavatele tak, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout perfektní zboží a úplný servis. Proto nabízíme produkty od prověřených výrobců jejichž kvalita je ověřena velkým množstvím dlouhodobě spokojených uživatelů po celém světě.

Sídlíme ve vlastní budově v Praze Podolí s velkými skladovacími prostory a moderně vybavenou administrativní částí a předváděcími prostory, kde si můžete pohodlně prohlédnout a vyzkoušet nabízené stroje.

Úroveň prezentace dokumentů odráží i Váš celkový osobní nebo firemní image. Proto se CT Praha hlásí k tomu, že chce být pro Vás tou „document company“ na kterou se v této oblasti vždy budete moci spolehnout. Náš cíl je dlouhodobá spolupráce a Vaše spokojenost. Nabízíme bohaté produktové portfolio, atraktivní ceny, zboží vždy včas připravené k dodání zákazníkovi. Spolehlivost, kvalita, rychlost a profesionalita.

CTP home2
CTP home1